Din aceeași ediție
E vineri seara, suntem cu un picior în weekend, iar unii chiar și cu sticlele de vin deja reci în frigider. S-a mai scurs o săptămână și, cu bucurie, constat că noi împreună am dezvoltat, practic, cel mai influent canal de Telegram în limba română, din R. Moldova. Mă uit la statistică și, uneori, nu-mi vine să cred crește ca pe drojdii. E drept, și efortul e pe măsură
Am trecut de 3 800 de abonați, care vizualizează zilnic postările de peste 20-30 de mii de ori
Fiecare postare cu știri și materiale este vizualizată de peste 2 000 de ori, iar recent am aflat că avem deja politicieni, miniștri și alți factori de decizie de peste Prut (România) care țin mâna pe pulsul informației despre ce se întâmplă în Moldova prin intermediul canalului nostru. Nu e asta wow?
SĂ NE DĂM drumul la emoții! Fiecare cum poate!
Fie ce-o fi, e weekend :) 😂😇🍹🎉