Din aceeași ediție
E vineri seara, suntem cu un picior în weekend, iar unii chiar și cu sticlele de vin deja reci în frigider. S-a mai scurs o săptămână și, cu bucurie, constat că noi împreună am dezvoltat, practic, cel mai influent canal de Telegram în limba română, din R. Moldova. Mă uit la statistică și, uneori, nu-mi vine să cred crește ca pe drojdii. E drept, și efortul e pe măsură
Am trecut de 3 800 de abonați, care vizualizează zilnic postările de peste 20-30 de mii de ori
Eu vreau să vă mulțumesc, repetat, tuturor pentru susținere: Și celor care mă ajută cu linkuri, informații, sugestii, dar în special celor care susțin canalul pe 📟 Patreon - pentru ca el să poată exista. Le facem cu mâna tuturor, inclusiv celor din România și, la final de săptămână, chiar dacă Zinaida Greceanîi i-a cerut ministrul Justiției să fie mai inhibat - eu vreau să vă invit ca în următoarele 2 zile să facem viceversa:
SĂ NE DĂM drumul la emoții! Fiecare cum poate!
Fie ce-o fi, e weekend :) 😂😇🍹🎉