Mă țin de promisiune și vă dau o nouă întâlnire online diseară, pentru ca să discutăm despre idei: Ce servicii vă doriți să fie digitalizate în primul rând? Ce idei putem împrumuta din alte state? Cum putem răspândi în masă folosirea semnăturii mobile?
... Sau poate noi avem nevoie de criptovaluta noastră? 😉