Din aceeași ediție
Voice Chat: Ce servicii așteptați să fie digitalizate în mod prioritar?
Mă țin de promisiune și vă dau o nouă întâlnire online diseară, pentru ca să discutăm despre idei: Ce servicii vă doriți să fie digitalizate în primul rând? Ce idei putem împrumuta din alte state? Cum putem răspândi în masă folosirea semnăturii mobile?
... Sau poate noi avem nevoie de criptovaluta noastră? 😉
Dacă nu reușiți să intrați în direct: Aștept sugestiile și ideile voastre la comentarii în format text
Start 🕹