Din aceeași ediție
Luni, 13 septembrie, ora 17.00, aici pe Telegram
Mă țin de promisiune și vă dau o nouă întâlnire online diseară, pentru ca să discutăm despre idei: Ce servicii vă doriți să fie digitalizate în primul rând? Ce idei putem împrumuta din alte state? Cum putem răspândi în masă folosirea semnăturii mobile?
... Sau poate noi avem nevoie de criptovaluta noastră? 😉
Dacă nu reușiți să intrați în direct: Aștept sugestiile și ideile voastre la comentarii în format text
Start 🕹