MAI VREA UNUL. După ce a luat 3% la prezidențiale, Andrei Năstase va candida în februarie pentru un nou mandat de președinte al Platformei DA. (...) Acesta a mai spus aseară la TV că ÎNCĂ n-a primit invitație la evenimentul de inaugurare, dar e sigur că va primi una 😂