Una la TV, alta la Orhei. În timpul pandemiei, la Orhei a fost inaugurat bradul de Crăciun, unde s-au adunat mai mulți oameni. După eveniment, a avut loc un concert cu participarea artiștilor autohtoni. Anterior, Șor o critica pe Sandu că organizează proteste și că decesele cauzate în urma manifestațiilor vor fi pe conștiința ei. Dar acum pe a cui vor fi? 😀