Despre haos. Eu v-am spus că, dacă voi învinge la prezidențiale, va fi conlucrare, dacă va învinge oponenta mea - va începe o perioadă de haos și destabilizare. Vedeți că asta și se întâmplă. Vă numiți pro-europeni? Dar voi sunteți niște barbari. Cei care fac haos, să-și asume și responsabilitate. Cât voi fi președinte, vor fi achitate salariile și pensiile la timp. După intrarea în funcție a noului președinte, e responsabiliatea lui