Din aceeași ediție
Socialiștii, într-un gând cu Șor și Pentru Moldova referitor la stadionul Republican?!
După ce azi dimineață deputații din P. Șor propuneau construirea pe terenul Stadionului Republican a unui un palat al sporturilor și a unui parc de distracții pentru familii, secretariatul Parlamentului anunță că socialiștii au făcut demersuri deja pentru a abroga decizia de a transmite terenul către Ambasada SUA
Prieteni, sunt curios, dar voi ce credeți că ar trebui să se întâmple pe acest teren? Parc verde, stadion, galerie de artă, parc de distracții... sau poate o parcare pentru mașini?
Haideți la comentarii :)