Din aceeași ediție
Socialiștii, într-un gând cu Șor și Pentru Moldova referitor la stadionul Republican?!
Potrivit unei note informative publicată pe site-ul Parlamentului, socialiștii au înregistrat o inițiativă care prevede revenirea în proprietate publică a terenului respectiv, la fel cum cum propuneau și deputații adunați sub umbrela “Pentru Moldova”
Prieteni, sunt curios, dar voi ce credeți că ar trebui să se întâmple pe acest teren? Parc verde, stadion, galerie de artă, parc de distracții... sau poate o parcare pentru mașini?
Haideți la comentarii :)