Vrem să facem o campanie modestă, fără panouri publicitare, vor fi câteva spoturi la TV, căci am văzut că e foarte scump. Poate la sfârșit, câteva zile. Considerăm că este amoral din partea politicienilor să arunce bani la stânga și la dreapta pe campanie. Am văzut că ați împânzit țara cu panouri. Dar voi, de ce puneți panouri? Cumpărați măști la oameni mai bine de banii ăștia... sute de mii de lei.