Și iată acum mai văd o chestie: Maia Sandu negociază cu Pavel Filip susținerea în turul 2. Interesantă chestie - anul trecut spuneați că Filip exportă nuci, ține monopol, că-s răi, iar acum îs buni deodată. De unde atâta principialitate?