Acolo tot locuiesc cetățeni ai R. Moldova. Eu nu înțeleg așa oameni. Acest lucru e ilegal, să interzici votarea. Cine strigă despre falsificare? Cei care înțeleg că vor pierde. PAS înțelege că va pierde, cel mai probabil, aceste alegeri. Falsificarea nu ne interesează.