Din aceeași ediție
Înțeleg aspirațiile, dar aici totuși vorbim de politicienii moldoveni, deci să nu fim idealiști :) Așadar, toamna trecută, Serafim Urechean a decis să dea semne publice și a anunțat, fără ca cineva să-l fi întrebat, că îl susține în campania electorală pe socialistul Ion Ceban la funcția de primar al Capitalei
Aplauze, ce mai 🤦♂️
P.S. Mulțumesc abonaților care mi-au furnizat informațiile.