Odată ce mai mulți deputați de la P. Șor sunt infectați - asta înseamnă că aceștia nu vor putea veni la ședința Parlamentului unde se va discuta moțiunea de cenzură împotriva Cabinetului Chicu. Dl premier, aproape să rămână în funcție cel puțin până la toamnă. Asta pentru că o altă moțiune pe același subiect, în aceeași sesiune parlamentară - nu poate fi depusă 😀