Dar, iată ce ar fi cu adevărat interesant este să cunoaștem răspunsul la următoarele 2 întrebări: Este adevărat că Pavel Filip ar fi primit acei bani, așa cum scrie sursa, pentru a vota demisia Guvernului Sandu? Este adevărat că au urmat și acele sume plătite lunar?!
Voi ce credeți?