Cât privește sunatul, dle Dodon, mi-ați transmis un mesaj clar când m-ați blocat pe facebook. Și, după cum probabil ați înțeles, eu nu sunt omul care să se roage sau să insiste
Iată așa o istorioară de dimineață :)
P.S. Dar dacă ar fi, voi, prieteni, să-l sunați pe președinte, ce l-ați întreba? Poate organizăm aici ceva?😀