Din aceeași ediție
Mă văd nevoit să răspund. Dle președinte, așa cum au scris și colegii de la AGORA, eu nu mă aflu în departamentul editorial și nu scriu știri. Nici nu controlez cine și ce scrie. Există redactor-șef. Segmentul de care mă ocup acum înseamnă dezvoltarea companiei, unde dețin cote părți în proporție minoritară
Cât privește sunatul, dle Dodon, mi-ați transmis un mesaj clar când m-ați blocat pe facebook. Și, după cum probabil ați înțeles, eu nu sunt omul care să se roage sau să insiste
Iată așa o istorioară de dimineață :)
P.S. Dar dacă ar fi, voi, prieteni, să-l sunați pe președinte, ce l-ați întreba? Poate organizăm aici ceva?😀
#DumitruForPresident