Din aceeași ediție
Eu nu mă consider un om important, de aceea am zis că las postarea asta pe mai târziu. Cum s-a întâmplat? Colegii mei de la AGORA i-au trimis o întrebare președintelui, la care i s-a solicitat un răspuns: Era despre acuzațiile lui Bogdan Țîrdea. Igor Dodon a răspuns în cadrul vlogului său de vineri - Președintele răspunde. Mi s-a adresat mie: Dumitru, de ce nu mă suni? Mi s-a adresat, probabil, pentru că de mine își amintește (evident, la mine toate chaturile explodau și toți mă întrebau de ce nu-l sun pe președinte😀 )
Cât privește sunatul, dle Dodon, mi-ați transmis un mesaj clar când m-ați blocat pe facebook. Și, după cum probabil ați înțeles, eu nu sunt omul care să se roage sau să insiste
Iată așa o istorioară de dimineață :)
P.S. Dar dacă ar fi, voi, prieteni, să-l sunați pe președinte, ce l-ați întreba? Poate organizăm aici ceva?😀
#DumitruForPresident