Renato Usatîi s-a ferit să vorbească mai multe despre A. Vîlcu (omul de legătură al lui Dodon în relația cu PD) în emisiunea de ieri. A spus totuși că au fost mulți ani vecini la Moscova și se cunosc bine. Curios mai este faptul Vîlcu ar fi preluat o parte din afacerile duty-free ale lui Ilan Șor