Unicul lucru președintele nu-l poate controla: Factorul extern. Așa cum nu l-a putut controla nici Plahotniuc. Iar aici, zvonurile - tot se țin lanț: rușii discută deja cu mai multe poluri de putere din PSRM, Vestul are documentate bine cifrele din dosarul Bahamas, iar de cealaltă parte Șor și Plahotniuc încă nu și-au epuizat colecția cu petarde mediatice
Voi, ce credeți că urmează? 😃