Dar haideți să ne punem o întrebare logică: Când se va simți criza socio-economică cel mai tare? La toamnă sau acum? Exact - la toamnă: Motiv pentru care realegerea președintelui Dodon în situația parlamentară actuală va fi foarte dificilă atunci
Care ar fi soluția?