Din aceeași ediție
Dragilor, haideți să discutăm despre situația politică. Ea nu are hodină nici pe timp de criză. Vorbeam ieri despre opțiunile pe care le are Igor Dodon pentru a-și continua drumul spre al doilea mandat de președinte
Dar haideți să ne punem o întrebare logică: Când se va simți criza socio-economică cel mai tare? La toamnă sau acum? Exact - la toamnă: Motiv pentru care realegerea președintelui Dodon în situația parlamentară actuală va fi foarte dificilă atunci
Care ar fi soluția?