Unele surse bine informate spun că Vlad Gheorghevici e într-o mare depresie și îi este aproape totuna de tot. Are mari probleme și nu-i arde de politica moldovenească. Acesta nu susține neapărat vreunul dintre cele 2 grupuri. Va proceda cum îi va fi mai convenabil. Pe moment - mai comunică cu finul Candu, dar bani nu dă 😂

Miza