Ce-mi place de voi că sunteți foarte deștepți. Referitor la postarea cu impozitarea Facebook, Google, Netflix, câțiva abonați informați mi-au scris în privat să accentueze niște detalii importante: Principiul de impozitare pe care și-l propune Guvernul Chicu este unul corect, însă e neclar cum va funcționa mecanismul. Iată de ce: