Iar socialiștilor le trebuia să știe doar care a fost opțiunea celor care au spus la exit poll pentru cine au votat. Iar acolo e egalitate - 37% la 37% :)
Acum rămâne o curiozitate: Cât e de mare eroarea lui Doru Petruți la efectuarea exit-poll-ului :D