Foarte interesant. Deși tot facebook-ul țipă că e un exit-poll eșuat, de fapt, se pare că alta ar fi fost miza lui, foarte util pentru socialiști
Odată cu publicarea rezultatelor, aflând că 26% nu au participat la exit poll, iar majoritatea dintre ei având peste 51 de ani, este aproape evident că majoritatea au votat pentru PSRM.