Usatîi: Toate inițiativele bune pentru cetățeni - le vom sustine, indiferent dacă vor veni de la partide de dreapta sau de stânga.

Deoarece este un pic de timp liber - voi merge la niște expoziții și întreprinderi. Așa că... cât așteptăm validarea mandatelor - eu voi merge la Dubai, în Finlanda și Suedia - să văd practicile sănătoase. Nu trebuie să ne rușinăm să le copiem pe cele bun.