Ceban: Sunt date clare că buletinele sunt un model, cu contract, achitare, este marcaj că e publicitate electorală, pe care le folosim la informare. Cu toate acestea, guvernarea a făcut asta. Această guvernare își iese din minți. Nu este nimic ilegal așa cum încearcă să inducă în eroare. Cerem scuze publice din partea Poliției și a instituțiilor care se ocupă de așa mârșăvenii. Veniți la vot să protestați împotriva dezmățului.