AUR, SOS și POT au votat împotriva legii care să permită Armatei Române să doboare dronele inamice ce încalcă spațiul nostru aerian. Da, ați citit bine!

Doar cu câteva zile în urmă, două drone rusești cu încărcătură explozivă au căzut pe teritoriul național, în Delta Dunării.

"Patrioții" din Parlament au votat azi pentru ca România să nu se apere.

Masca suveranismului s-a prăbușit!