În primul rând de cei de pe malul stâng.

Și în al doilea rând de noi cei de pe malul drept. Pentru ca să nu mai ajungem vreodată în situația lor și în situația în care am fost toți acum 5-10 ani - FĂRĂ OPȚIUNI.