Din aceeași ediție
„O să luăm deciziile după caz”. Ceban, indignat că nu a fost chemat de Guvern să discute scenariul pe criza energetică
Ce fac ei, noi aflăm din Facebook-uri. Sunt primarul unui oraș cu aproximativ un milion de locuitori și până în ziua de astăzi nu știu ce scenariu o să aibă cei de la guvernare după data de 1 ianuarie. Nu m-a chemat nimeni. Deci eu nu înțeleg cum poate să existe atâtă incompetență și iresponsabilitate?