Ce fac ei, noi aflăm din Facebook-uri. Sunt primarul unui oraș cu aproximativ un milion de locuitori și până în ziua de astăzi nu știu ce scenariu o să aibă cei de la guvernare după data de 1 ianuarie. Nu m-a chemat nimeni. Deci eu nu înțeleg cum poate să existe atâtă incompetență și iresponsabilitate?