Maia Sandu, despre „situația generată de Kremlin” în privința aprovizionării Transnistriei cu gaze: „Dacă criza va fi declanșată de la 1 ianuarie, este clar că vom plăti mai mult pentru energia electrică”
19 decembrie 2024, 12:10
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală