După ce i-a insultat, acum e supărat că a devenit subiect de glume și pamfleturi. Primarul Capitalei, Ion Ceban, publică o secvență video de la JurnalTV, unde Lungu și Bolocan i-au dedicat o melodie, folosind insultele primite. Ceban consideră că ar trebui să vorbească despre problemele din țară pe care le au "agricultorii, pedagogii, cu gazul..."