Șor: Dacă nu erau acele scurgeri, nu ar fi fost nimic. Nu că au fost scurgeri, dar piz.... ce scurgeri. Au început toți să scoată banii, sume mari, nimeni nu aducea bani, BNM nu dădea nimic. Eu am început să strig că ne ținem 1-2 luni, dar nu mai mult în situația aceea. Și s-a întâmplat - ne-am ținut 2 luni.

🎞 Investigația integrală aici

#FraudaBancară