Din aceeași ediție
EXTRAS din investigația TV8: Andronachi, din străinătate, către cei care i-au adus pe vremuri un BMW dotat: Mașina e 100 de mii, e bun preț. Cum e?
- Dorel: Vadim nu poate grăi, umblă și se linge pe bot...
- Andronachi: E jostkaya?
- Dorel: E cam joskavatîi
- Andronachi: E primul MX5 din oraș, îți dai seama