🎥 EXTRAS din investigația TV8: Andronachi, din străinătate, către cei care i-au adus pe vremuri un BMW dotat: Mașina e 100 de mii, e bun preț. Cum e? - Dorel: Vadim nu poate grăi, umblă și se linge pe bot...- Andronachi: E jostkaya?- Dorel: E cam joskavatîi- Andronachi: E primul MX5 din oraș, îți dai seama 18 martie 2024, 17:42 · sursa: tv8.md ↗ Sursă originală