După ce i-a fost suspendată licența de către Comisia Situații Excepționale, postul TV controlat de socialistul Eugen Furculiță - NTV - a rămas azi fără licență. Asta după petiționarul a solicitat asta. Cerut și făcut: Consiliul Audiovizualului a retras licența Exclusiv Media pentru difuzarea NTV. Noutatea pe site :)