"În perioada din 02 decembrie 2021 și până în prezent nu au fost organizate gropi pentru stocarea păcurei, avarieri, doar în noiembrie 2022 s-a înlăturat o fisură pe conducta de condens.



Menționăm că pe perioada sezonului de încălzire în procesul tehnologic au fost utilizate 2 rezervoare de păcură, celelalte 2 rezervoare, vechi de peste 45 de ani, sunt neconforme și nefuncționale".