Nata Albot: Ei nu doar vă dau peste cap călătoria, dar și vă lasă cu sentimentul amar că sunteți cetățeanul unei țări din lumea a treia.
Un alt pasager spune că nu a putut ajunge acasă timp de 2 zile, plătind banii proprii pe hoteluri: "2 zile din viață eu am fost prizonierul acestei companii. Fără voia mea, dar încă și pe banii mei"
Iar pe TikTok internauții creează filmulețe unde condamnă atitudinea operatorului
Din aceeași ediție