1️⃣ Formula 1: Să devină un canal accesibil doar pentru cei care au o contribuție de măcar 3 euro lunar

Partea bună: probabil ar deveni sustenabil, partea proastă: cu mult mai puțin impact

2️⃣ Formula 2: Acest canal să rămână free/gratuit, dar inside-urile să ajungă (încă nu știu cum) doar la cei care susțin financiar canalul de știri. Partea proastă în acest caz este că ar trebui să existe cel puțin 2 canale sau divizarea pe diferite platforme, ceea ce logistic ar complica procesul.

3️⃣ Formula 3: Pe acest canal să apară doar 50% din știri, cu link către un canal cu acces contra plată.

4️⃣ Alte idei....?

Ținând cont că e vineri seara și intrăm ușor în viteza a 2-a, vă provoc la un brainstorming: Ce idei aveți voi? Cum aș putea organiza conținutul și ce ar trebui să schimb pentru ca numărul celor care susțin canalul să ajungă la cel puțin 3-4% din totalul de abonați? Aveți liber la microfon 👇