Ministrul Spînu a reacționat azi dimineață și a catalogat cele spuse de Ceban drept minciuni halucinante, cu scopul de a destabiliza Moldova. Ministrul Infrastructurii a spus că pregătește cererea de chemare în judecată pentru Ceban și că-l va pune drept pedeapsă să măture Primăria: __Ceban își dă arama pe față și redevine politicianul agresiv și mincinos de odinioară. Problemele Chișinăului sunt lăsate deoparte, iar primarul revine la ocupația lui preferată - să mintă cu nerușinare
Pe cine credem, pe Ceban sau pe Spînu? 😀