Mulțumesc! Să avem cu toții parte de pace!

P.S. Apropo, au fost blocate zeci de conturi care s-au comportat agresiv pe forum. Știu că în valul de agiotaj, au ajuns blocate și conturi ale persoanelor bine intenționate. Valul a fost prea mare. Dacă considerați că ați fost blocat fără motiv pe forum, rog să-mi scrieți în privat.