„Moldovagaz” a achitat integral datoria față de „Energocom” pentru gazele naturale procurate în octombrie-noiembrie 2021, în perioada stării de urgență
Moldovenii, datori la Moldovagaz cu 153 de milioane de lei pentru gazul consumat în ianuarie și februarie 2022