Nu mai putem opri operațiunea, pentru că asta ar însemna sfârșitul Rusiei. Dacă în următoarele zile nu se ocupă zona Mării Negre și nu ajung la Odesa, atunci eu nu înțeleg pentru ce a fost nevoie de asta. Doar pentru a recunoaște Crimeea și republicile din Donbas? N-are niciun sens.__