📍 Rămâne o altă curiozitate în vigoare: Să vedem dacă găsim bani și până pe 20 februarie Gata cu veștile bune, o zi cu spor 😉 20 ianuarie 2022, 08:38
🚀 INSIDE. Știu, vestea Comisiei de Sănătate Chișinău nu v-a bucurat. Haideți să vă dau și o știre bună. Se pare că guvernarea a reușit să găsească ~~soluții~~ bani pentru ca Moldovagaz să plătească avansul către Gazprom. Va fi dureros pentru buget, însă gaz vom avea și după data de 20, dacă se reușesc plățile în termen 20 ianuarie 2022, 08:38 🔗 Link