Știu că vă este greu și sunteți dezamăgiți. Dar ce vă rugăm este să ne judecați pentru ce face toată echipa, nu doar 1 singură persoană. Sincer, vă cerem scuze și vă cerem să ne dați o șansă să demonstrăm că instituția TV8 e dedicată jurnalismului etic și independent".