Alexandru Lebedev, director Diez.md: __Natalia a __făcut__ multe pentru presa din Moldova, și eu tare o respect pentru asta (și toți guru din presă nu o dată au spus asta), faptul că acum se amestecă termenii de presă independentă cu o relație care nu e acceptată social din mai multe puncte de vedere, va crea multe polemici, inclusiv legate și de toată presa, dar let them be
🔘 Diana Guja, fostă moderatoare de emisiune la TV8: Tot ce simt acum este furie. Nu dezamăgire, nu regret, nu tristețe, ci o tare mare furie. Inclusiv furie pentru naivitatea cu care am crezut atunci că poate fi altfel.