🕹 Vremurile bune vor veni, în schimb, pentru oamenii din instituțiile publice care își fac onest treaba. (...) Mesajul e simplu: Cei care fură trebuie dați afară - cei care lucrează onest - trebuie promovați 9 august 2021, 15:42
⭕️ Natalia Gavrilița: Dragi colegi, în următoarea perioadă vă rog să fiți pe jumătate miniștri, pe jumătate procurori. Să analizați pe unde s-au instaurat schemele dubioase. Mă interesează firmele și oamenii din ministere care au beneficiat de pe urma schemelor. (...) Avem nevoie de acest efort pentru a opri rețelele care paraziteacă pe bunul public 9 august 2021, 15:42 🔗 Link